Poslední orákulum /

Američtí agenti z elitní skupiny Sigma Force tentokrát bojují se skupinou ďábelských vědců a jejich plánem, zahrnujícím mozkové manipulace, autisty i starověkou delfskou věštírnu.

Main Author: Rollins, James, 1961-
Other Authors: Dušek, Zdík, 1976-
Format: Book
Language: Česky
Published: Praha : BB/art, 2018
Edition: Třetí vydání v českém jazyce
Subjects:
Tags: Add Tag
No Tags, Be the first to tag this record!
Summary: Američtí agenti z elitní skupiny Sigma Force tentokrát bojují se skupinou ďábelských vědců a jejich plánem, zahrnujícím mozkové manipulace, autisty i starověkou delfskou věštírnu.
Zdánlivě nesmyslná vražda washingtonského bezdomovce a prastará mince, kterou svíral v rukou, přivede velitele skupiny Sigma Force Graye Pierce na děsivou stopu - už v padesátých letech začala skupina ruských a amerických vědců pracovat na projektu manipulace lidského mozku pomocí magnetického pole. Šokujících výsledků dosahují s dětmi postiženými autismem, jejichž výjimečné schopnosti, spojené často s touto nemocí, dokážou znásobit a cíleně využívat. Úmysly ani metody manipulátorů však rozhodně nejsou mírumilovně vědecké. Jejich rukama, jak se zdá, prošel i zraněný agent Monk Kokkalis, který se s vymazanou pamětí probouzí ve zlověstné nemocnici kdesi v Rusku. S pomocí tří zvláštních dětí se vydává na zoufalý útěk s cílem zmařit ďábelské plány svých věznitelů.
Item Description: Přeloženo z angličtiny
Physical Description: 388 stran : ilustrace, 1 mapa ; 22 cm
ISBN: 9788075950116