Exkarnace. I, Válka starých duší /

Pro sérii nazvanou Exkarnace, jejíž první díl nazval Válka starých duší, inspirovala autora myšlenka stěhování duší. Svět jeho hrdinky Claire je v pořádku do té chvíle, dokud není její manžel brutálně zavražděn. Když mu chce přispěchat na pomoc, srazí ji auto. Claire zemře, ale její duše odmítá opus...

Full description

Série: Exkarnace, část 1
Main Author: Heitz, Markus, 1971-
Other Authors: Kretková, Svatava
Format: Book
Language: Česky
Edition: 1. vydání
Subjects:
Tags: Add Tag
No Tags, Be the first to tag this record!
Summary: Pro sérii nazvanou Exkarnace, jejíž první díl nazval Válka starých duší, inspirovala autora myšlenka stěhování duší. Svět jeho hrdinky Claire je v pořádku do té chvíle, dokud není její manžel brutálně zavražděn. Když mu chce přispěchat na pomoc, srazí ji auto. Claire zemře, ale její duše odmítá opustit tento svět. Aby se naplnila její touha pomstít manžela a chránit jejich dceru, její duše přejde do těla Leny von Bechstein, jež právě spáchala sebevraždu. Avšak tělo Leny bylo ve skutečnosti určeno pro někoho jiného, a tak se Claire nedobrovolně zaplete do kruté války: války starých duší. Komu může věřit? Kdo zavraždil jejího manžela a jak může chránit svou dceru?
Svět temnoty roste a roste. Claire nechtěně překazí plán mocné staré duše, a to ji zatáhne do války mezi putujícími dušemi, jejichž pozornost znamená smrt, před jakou nelze utéct ani se schopností stěhovat se z těla do těla.
Item Description: Terminologický slovník
Physical Description: 348 stran ; 22 cm
ISBN: 9788075940056